Pratix Czm Lavabo Ac 1000 gram
Ürün Kodu : M700160667      Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  SİHHİ TESİSAT
18.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 17.46 TL (3 %)
Gelince Haber Ver

Banyo lavaboları ve banyonun diğer boru, pimaş giderlerinde bez, kıl, tüy yağ, çerçöp, vb. çeşitli atıklardan oluşan tıkanıklıkları, size sıkıntı vermeden, kırmadan açmak için tek çözüm!..

Kullanımı:
Ürünü kullanmadan önce plastik eldiven takınız. Cilt ile kesinlikle temas ettirmeyiniz. Ürünün kullanılacağı yerlerde havalandırmayı açınız. Tahliye borularında birikmiş su varsa mümkün olduğu kadar suyu boşaltınız. Ürünün tamamını açmak istediğiniz yere boşaltınız .

Uyarılar:
Ürünü kesinlikle başka kimyasallarla karıştırmayınız.
Özellikle toz halindeki lavabo açıcılarla karıştırmayınız ve birlikte kullanmayınız.
Ürünü mermer, granit, ahşap gibi, yerler zarar verebilir. Galvaniz borularda karartma yapar. İşlem sırasında kesinlikle sıcak su kullanmayınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:
El, yüz, vücut ve gıda temizliğinde kullanmayınız. Kendi ambalajı dışında başka ambalaja boşaltmayınız. Ağzını kapalı tutunuz. Ciltle temas halinde bol suyla yıkayınız. Gerektiğinde doktorunuza başvurunuz. 

Ürünün çok kullanıldığı yerlerde maske takınız.

İşlevi:
Lavabo, banyo, wc, kanal ve herhangi tahliye gider borularında tıkanıklığa sebep olan pislik, yağ, tuvalet kağıdı, hijyenik ped, tampon, sigara izmaritleri vb. organik atıkları tamamen eritir. Plastik, bakır, pvc, kurşu, çelik, kanal ve kanalizasyon ve tahliye sistemlerine zarar vermez.

yapılan analiz sonuçlarına göre plastik, pimaş vb. borulara zarar vermeyeceği yapısını bozmayacağı kanıtlanmıştır.

Marka
:
Praticx
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten