• Fawori Şeffaf Astar 20 Litre
Fawori Şeffaf Astar 20 Litre
Ürün Kodu : 011320120105       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  FAWORİ
150.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 147.00 TL (2 %)
Ücretsiz Kargo
-
+
Fawori Şeffaf Astar
TANIM

Kullanıma hazır, özel emülsiyon reçine esaslı, şeffaf iç cephe astarıdır. Fawori şeffaf İç Cephe Astarı, boya ile yüzey arasında bir köprü kurar. Penatrasyon özelliğinden dolayı uygulama yüzeyinin iç derinliklerine kadar nüfuz ederek üzerine gelecek boya tabakasının uygulama yüzeyiyle bütünleşmesini sağlar. Yüzey emiciliğini önlediği için, özellikle sıcak havalarda boyanın erken kurumasını önler ve boya sarfiyatını azaltır. Özellikle uygulamacılar için sorunlu yüzey olan alçı yüzeylerde kullanılarak yüzeyde emiciliği önler ve yüzeyi boyamaya hazır hale getirir.

UYGULANACAK YÜZEYLER

Saten alçı, alçıpan gibi ilk defa boyanacak yüzeyler ile çok emici ve tozuma karakterli yüzeylerin boya alt astarlamasında kullanılır.

UYGULAMA

Fawori şeffaf İç Cephe Astarı uygulanacak yüzeyler kuru, temiz ve kendini taşıyabilecek durumda olmalıdır. Yüzey porozite ve emiciliğine bağlı olarak tek kat halinde yüzeye fırça, rulo veya püskürtme ile uygulanabilir. Uygulama esnasında yüzey ve hava sıcaklığının en az +5°C'de olmasına dikkat edilmelidir. Astar uygulamasından en az 6 saat sonra boya uygulaması yapılabilir.

İNCELTME

Kullanıma hazırdır.

KURUMA SÜRESİ (20°C, % 65 HR'de)

Son kat boya uygulaması: 6 saat.

SARFİYAT:

Yüzey porozite ve emiciliğine bağlı olarak 1 litre ile tek katta ortalama 11-15 m2 yer astarlanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması yapılması önerilir.

DEPOLAMA:

Ağzı açılmamış ambalajında, serin yerde, direkt gün ışığından ve dondan korunarak 2 yıl saklanabilir.

AMBALAJ

20 L, 5 L

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
Şeffaf Astar
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?