• SEDEF EFEKT BOYA 0.75 LT
  • SEDEF EFEKT BOYA 0.75 LT
  • SEDEF EFEKT BOYA 0.75 LT
  • SEDEF EFEKT BOYA 0.75 LT
  • SEDEF EFEKT BOYA 0.75 LT
SEDEF EFEKT BOYA 0.75 LT
Ürün Kodu : Efekt Boya-204       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Elit
40.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 38.80 TL (3 %)
-
+
Sedef Effect Boya

Sedef etkisi yaratan su bazlı, kokusuz dekoratif boyalar uygulandığı yüzeylere inci parlaklığı verir. İnceltme işlemi gerektirmeyen, kullanıma hazır sedef boyalar farklı uygulama aparatlarıyla ışığın yansımasına bağlı olarak farklı desenler oluşturulmasını sağlar..

Duvarlarınızda İnci Parlaklığı

Su bazlı, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, silinebilir, farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı sedefli desenler oluşmasını sağlayan, çevre dostu, örtücülüğü yüksek, esnek yapıda yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı olarak sedefli desenler oluşturulmasını sağlayan iç cephe boyasıdır.

Uygulanacak Zeminin Hazırlanması

Uygulanacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru ve tozdan arındırılmış durumda olmalıdır. Uygulama sırasında ortam ve yüzey sıcaklığı 5 - 30°C arasında olmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve çatlaklar için Koala Duvar Macunu kullanılmalıdır. Koala Astar uygulanmış yüzeylere 18 - 24 saat bekledikten sonra ilk kat olarak Koala Sedef Effect’in istenilen rengi kısa tüylü saten rulo ile tek kat olarak uyglanır. 4 saat sonra ikinci kat olarak Sedef Effect kısa tüylü saten rulo ile uygulanır. Boya kurumadan Koala tarafından önerilen uygulama aparatı ile desen verilir.

Kuruma Süresi: 20°C'de dokunma kurumasını 20 dakikada, toz tutma kurumasını 40 dakikada, sert kurumasını 4 saatte tamamlar.

Ambalaj: 0,75 L - 2,5 L - 15 L

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten